Medlemmar

THE ACADEMICS BIGGEST UNTRUTH - I DON’T HAVE TIME!

Gruppledare
Robert Harris
Professor

robert.harris@ki.se

+46 8 517 765 61

L8:04, Room 062

XingmeiZhang

Xingmei Zhang
Post Doc

Xingmei.Zhang@ki.se

+46 8 517 765 54

L8:04, Room 051

RohamNew

Roham Parsa
PhD Student

Roham.Parsa@ki.se

+46 8 517 762 46

L8:04, Room 043

Bodo_Lippitz copy

Bodo Lippitz
MD, PhD

bodo.lippitz@ki.se

.

L8:04

Nico Terrando

Niccolo Terrando
PhD

niccolo.terrando@ki.se

.

L8:04

harald1

Harald Lund
PhD Student

Harald.Lund@ki.se

+46 8 5177 62 46

L8:04, Room 041

Picture1

Melanie Pieber
Doktorand

melanie.pieber@ki.se

.

L8:04

Dummyphoto

Dan Sunnemark
Anknuten Post Doc

-

-

-

Dummyphoto

Jinming Han
Doktorand

Jinming.Han@ki.se

.

L8:04

CMM Research Groups

NEUROGENETIK OCH PSYKIATRISKA SJUKDOMAR

GENETISKA SJUKDOMAR

INFLAMMATORISKA SJUKDOMAR

KARDIOVASKULÄRA OCH METABOLA SJUKDOMAR